kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5817927, z dnia 2021-10-18

Klient portalu Praca.pl

Firma będąca liderem wśród producentów innowacyjnych urządzeń elektronicznych do swojego Oddziału w Katowicach poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Analiza rynku potencjalnych dostawców
  • Prowadzenie projektów związanych z optymalizacją kosztów
  • Bieżąca współpraca z dostawcami
  • Negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami
  • Raportowanie parametrów logistycznych i podejmowanie działań: zapasy, dostępność produktów, poziom usług dostawców
  • Udział w projektach logistycznych

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki i zakupów (mile widziane doświadczenie w międzynarodowej korporacji)
  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu analizy kosztów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność negocjacji
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Wysokie umiejętności organizacyjne
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności: Excel)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i wytrwałość w realizacji zadań
  • Dokładność, skrupulatność, systematyczność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki pracy, prywatną opiekę medyczną