kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5817945, z dnia 2021-10-18

Klient portalu Praca.pl

Firma działająca na polskim rynku w branży e-commerce poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Sporządzanie umów o pracę, o dzieło i zleceń;
  • Prowadzenie akt osobowych oraz wszelkich spraw kadrowych pracowników;
  • Sporządzanie list płac;
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych do instytucji takich jak: ZUS, PFRON, PIP oraz Urzędu Skarbowego;
  • Udzielanie informacji pracownikom z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych;
  • Znajomość programu Płatnik;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność szybkiej analizy danych
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, komunikatywność, dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość programu kadrowo - płacowego Optima

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę wśród profesjonalistów w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Praca w przyjaznej atmosferze