kandydatów

Etat Service Manager [rekrutacja online]

Firma: ING Tech Poland miejsce pracy: Katowice

Service Manager [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Biegle zarządzasz portfelem usług,
  • Wiesz jak diagnozować potrzeby interesariuszy,
  • Zorientowanie na klienta jest twoją silną wartością,
  • Masz doświadczenie w analizie i jakości danych.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Certyfikat z Service Management, Design Thinking, Customer Experience,
  • Doświadczenie w modelowaniu danych finansowych,
  • Zdolności szybkiej nauki i dążenie do niezależności,
  • Umiejętności pracy zespołowej,
  • Sumienność, kreatywność i elastyczność.
Informacje o Zespole:

We operate in accordance with Agile based on Agile methodologies like Scrum and Kanban. Thanks to great freedom to innovate we stimulate motivation and creativity which allows flexible approach to changing expectations of our business partners.

The squad is working both on global ING arena cooperation with other Shared Services entities as well as supporting local needs emerging from Service Management and Customer Centricity. We support independence, responsibility and decisiveness in creating, evolving and maintaining portfolio of our services to the organization.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
70%-  Service Management
20%- Customer Experience
10%- Finance Management

W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.