kandydatów

Etat Handlowiec - Doradca techniczno-handlowy

Firma: Cromo-Stal Sp. z o. o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5810019, z dnia 2021-10-19

Handlowiec - Doradca techniczno-handlowy

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Ludzie lubią z Tobą rozmawiać?
  • Potrafisz zadawać pytania, uważnie słuchać odpowiedzi i wyciągać wnioski?
  • Wykonanie telefonu w celu umówienia spotkania z potencjalnym klientem nie jest dla Ciebie problemem?
  • Masz zmysł techniczny?
  • Jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną?

Wymagania

  • Minimum 2-letne doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym,
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Bardzo dobrze posługiwanie się pakietem MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację),
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji,
  • Komunikatywność oraz nastawienie na klienta,
  • Umiejętność sprawnego określania priorytety,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie na ww.  stanowisku, które w łatwy sposób wdroży Cię w Twoje zadania,
  • Niezbędne narzędzia potrzebne Ci do pracy,
  • Pracę w miłym, zgranym zespole.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-10-2021
Wyświetleń: 143