kandydatów

Etat Kierowca - Magazynier

Firma: SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak miejsce pracy: Sosnowiec

Sewera Polska Chemia jest liderem zaopatrzenia budownictwa. Oferujemy kompletny asortyment materiałów umożliwiających realizację wszelkich inwestycji budowlanych jak również gruntowny remont lub budowę domu od fundamentów po dach. Jesteśmy Firmą świadomą, że o naszym sukcesie stanowią ludzie, ich wiedza, ambicje i zaangażowanie. Dlatego skupiamy się na rozwoju naszych pracowników. Jeśli szukasz pracy w solidnej firmie, a ponadto cenisz sobie przyjazną atmosferę to dobrze trafiłeś. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca - Magazynier
Nr Ref.: 450/KM/SSN

Miejsce pracy: Sosnowiec

Forma zatrudnienia:
  • umowa o pracę
  • pełny etat
Zadania:
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu, oraz dowóz do klienta
Wymagania:
  • minimum zawodowe wykształcenie
  • prawo jazdy kat. C
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane uprawnienia na obsługę wózków widłowych (UDT)
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży budowlanej
  • zaangażowanie, nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • kreatywność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • energia, entuzjazm i konsekwencja w działaniu
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • jasno określoną ścieżkę kariery