kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Remitent sp. z o. o. miejsce pracy: Mysłowice

Firma Remitent Sp. z o.o. powstała w 2002 roku, a jej siedziba znajduje się w Mysłowicach (Śląsk). Jesteśmy jednym z wiodących wykonawców w branży instalacyjnej i drogowej w Polsce.
Naszą misją jest spełnianie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych technologicznie rozwiązań, aby każda inwestycja przynosiła najlepsze korzyści.
Księgowa / Księgowy

Zakres obowiązków :

  • ewidencjonowanie i dekretowanie dokumentów księgowych
  • pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych
  • sporządzanie listy płac
  • prowadzenie akt personalnych pracowników
  • przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS i PFRON
  • wyprowadzanie wyciągów bankowych
  • prowadzenie kasy
  • inne zadania księgowe

Wymagania:

  • znajomość kadr i płac
  • znajomość podstawowych przepisów prawa podatkowego
  • znajomość programu Płatnik, Symfonia, MS Excel
  • dobra organizacja pracy własnej
  • skrupulatność, dokładność
  • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w formie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy.