kandydatów

Etat Projektant

Firma: EMERALD Sp. z o. o. miejsce pracy: Gliwice

Firma Emerald posiada 25 letnie doświadczenie w zakresie SIGN & DISPLAY. Zajmujemy się tworzeniem komunikacji wizualnej, mebli oraz małej architektury dla galerii handlowych. Zrealizowaliśmy projekty dla 65 galerii handlowych w Polsce. Nasi klienci to firmy deweloperskie, generalni wykonawcy oraz inwestorzy.

W obecnej chwili poszukujemy projektantów w zakresie architektury i wzornictwa.

Jeśli jesteś kreatywny to dołącz do naszego zespołu jako:

Projektant
Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • Terminowe sporządzanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej konstrukcji reklam świetlnych, elementów komunikacji wizualnej, konstrukcji aluminiowych i stalowych
  • Tworzenie konstrukcji meblowych, zabudów oraz elementów małej architektury w oparciu o potrzeby Klienta i wymagania technologiczne
  • Opracowywanie koncepcji, szkiców i wizualizacji produktów dla Klienta
  • Współpracę z Architektami i Klientami - uzgadnianie projektów, dobór materiałów i rozwiązań technologicznych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, architektura wnętrz lub budownictwo)
  • Umiejętność projektowania w środowisku 3D
  • Obsługa programów projektowych SolidWorks i/lub SketchUp
  • Biegła obsługa programów AutoCAD i pakietu Corel Draw
  • Umiejętność opracowywania i kompletowania dokumentacji projektowej
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji projektowych
  • Doświadczenie w projektowaniu mebli oraz technologii obróbki drewna będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywność, komunikatywność
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko pracy
  • Pracę w ciekawej branży o nieograniczonych możliwościach rozwoju

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-10-2021
Wyświetleń: 167