kandydatów

Etat Asystent / Asystentka zarządu

Firma: Moveo HR miejsce pracy: Katowice

STANOWISKO

Asystent / Asystentka zarządu
Miejsce pracy: Katowice
ZADANIA - OBOWIĄZKI
  • Prowadzenie korespondencji firmy w tym korespondencji zarządu
  • Kontakt z klientami firmy
  • Współpraca z zewnętrzną księgowością ,
  • Przygotowywanie i porządkowanie faktur
  • Przygotowywanie i porządkowanie dokumentów kadrowych
  • Liczenie wskaźników finansowych
  • Generowanie raportów
  • Weryfikacja opłacalności projektów
  • Zarządzanie FB firmowym
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe.
  • Biegła obsługa komputera pakiet office, szczególnie Excel.
  • Wymagane prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Doświadczenie w pracy z klientami
  • Dobra organizacja i samodyscyplina
  • Gotowość do rozwoju, szkoleń
  • Mile widziana umiejętność obsługi Social Mediów (Facebook, Linkedin)
OFERUJEMY:
  • Dynamiczny i elastyczny czas pracy
  • Praca stacjonarna w biurze w Katowicach
  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę: B2B, umowa zlecenie

wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).”