kandydatów

Etat Inżynier ds. przygotowania i realizacji kontraktów

Firma: Nowak-Mosty Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 5890422, z dnia 2021-10-26

Poszukuje na stanowisko:

Inżynier ds. przygotowania i realizacji kontraktów

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • przygotowywanie kontraktów w formule „projektuj i buduj” do etapu realizacji
  • opiniowanie rozwiązań projektowych wykonywanych w ramach podwykonawstwa przez Biura Projektowe
  • inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych
  • wykonywanie szkiców i prostych rozwiązań technologicznych
  • sprawdzanie przyjętych rozwiązań projektowych pod względem zgodności z PFU, wymaganiami kontraktu i budżetem realizacyjnym
  • ustalenia technologii z kierownikami budów, projektantami i specjalistycznymi firmami podwykonawczymi
  • analizowanie pod względem technicznym materiałów przetargowych
  • formułowanie pytań dot. dokumentacji technicznej do Inwestorów
  • udział w wizjach w terenie
  • tworzenie harmonogramów dotyczących etapu projektowania
  • badanie rynku pod względem nowych technologii
  • dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki

Wymagania

  • wiedza z zakresu robót sieciowych i/lub mostowych, drogowych
  • obsługa programu AutoCAD
  • sporządzanie przedmiarów
  • uprawnienia do projektowania – mile widziane
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie zawodowe w biurze projektowym
  • prawo jazdy kat B
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalenia priorytetów zadań
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity
  • stabilne warunki zatrudnienia, elastyczny czas pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku