Etat Analityk bezpieczeństwa IT (stażysta) [rekrutacja online]

Firma: ING Tech Poland miejsce pracy: Katowice

Analityk bezpieczeństwa IT (stażysta) [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,
  • Chcesz się rozwijać w zakresie bezpieczeństwa IT,
  • Posiadasz podstawową wiedzę na temat działania i/lub administrowania w przynajmniej jednej z następujących dziedzin: sieci, systemy operacyjne (Unix/Linux,Windows), bazy danych, aplikacje webowe,
  • Jesteś proaktywny i szukasz interesujących rozwiązań,
  • Lubisz nowoczesne środowisko pracy i dostęp do nowych technologii,
  • Jesteś graczem zespołowym i lubisz pracować w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Wiedzę dotyczącą zagadnień bezpieczeństwa IT,
  • Doświadczenie/edukację w dziedzinie Security.
Informacje o Zespole:

Security Analytics to doskonałe miejsce do nauki i zdobywania doświadczenia z zagadnień bezpieczeństwa, która jest jedną z najbardziej prestiżowych dziedzin IT. Jest to zespół zajmujący się analizą zdarzeń bezpieczeństwa i wykrywaniem anomalii na poziomie infrastruktury, aplikacji oraz sieci. Głównym celem zespołu jest wykrywanie incydentów i dbanie o bezpieczeństwo grupy ING przy jednoczesnym ciągłym zaangażowaniu w proces podnoszenia jakości i efektywności świadczonych usług.

  • Umowa zlecenie
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
30%-  Analiza zdarzeń bezpieczeństwa i przygotowywanie raportów
30%- Utrzymanie i rozwój produktu
30%- Kontakt i budowa relacji z konsumentami usług
10%- Monitoring dostępności assetów

W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.