Etat Młodszy Specjalista ds. Kodów Celnych (m/f) - język niemiecki

Firma: PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK miejsce pracy: Katowice

PROFIT HR (Certyfikat 8985) specjalizuje się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

Nasi Klienci to spółki międzynarodowe o ugruntowanych pozycjach, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

Obecnie poszukujemy dla niemieckiej spółki z siedzibą w Katowicach, należącej do grupy spółek produkcyjno-usługowych, działających na całym świecie w branży metalurgicznej, kandydata/kandydatki na stanowisko Specjalisty ds. kodów celnych. Nasz Klient od wielu lat z sukcesem działa na rynku polskim i wraz z rozwojem powiększa swój zespół pracowników. Właśnie w związku z rozwojem działu Eksportu, chcielibyśmy zatrudnić kolejną osobę, która zwiąże się z firmą na wiele lat. Przyjazna atmosfera, mała rotacja i kompetentny team, to tylko kilka zalet, które charakteryzują firmę naszego Klienta.

Młodszy Specjalista ds. Kodów Celnych (m/f) - język niemiecki
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: SKC/SDM/KAT
ZADANIA I OBOWIĄZKI:
  • Samodzielne określanie i przyporządkowywanie towarowych kodów celnych zgodnie z wytycznymi niemieckiej administracji celnej ds. materiałów/ produktów w branży budownictwa i konstrukcji stalowych.
  • Ustalanie właściwości produktów i ich zastosowania w celu poprawnego przyporządkowania do odpowiednich kodów celnych.
  • Systematyczne wprowadzanie kodów celnych produktów do systemu SAP i simus classmate.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne lub handlowe; w przypadku wykształcenia nietechnicznego umiejętność czytanie rysunku technicznego i znajomość branży technicznej.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office.
  • Dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2).
  • Mile widziana znajomość środowiska SAP.
  • Komunikatywność, otwartość, systematyczność i obowiązkowość.
  • Dokładność, niezawodność i dobra organizacja pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w branży stalowej.
OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością używania języka niemieckiego na co dzień (codzienna praca z Centralą w Niemczech).
  • Intensywną fazę wdrożeniową w Centrali w Niemczech.
  • Umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Rozwój kompetencji i zakresu zadań.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Stabilny zespół ekspertów.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Pakiet benefitów.
  • Ubezpieczenie zbiorowe.
  • Dni owocowe.
  • Kursy językowe.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość kombinacji pracy stacjonarnej z pracą w systemie Home Office.
  • Dzień wolny w dniu własnych urodzin.
  • Dni wolne w oficjalne dni świąteczne w Niemczech.
  • Wyjazdy integracyjne..
KLAUZULA INFORMACYJNA- REKRUTACJA – kandydaci, osoby zainteresowane pośrednictwem pracy świadczonym przez Spółkę
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.
2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Danych osobowych  dostępny pod adresem e-mail: iod@audyt-doradztwo.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

ZGODA
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”