kandydatów

Etat Konsultant ds. wsparcia klienta z j. angielskim

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant ds. wsparcia klienta z j. angielskim
Miejsce pracy: Katowice | Numer ref.: KWK/019/KPS

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio z renomowaną firmą zajmującą się nowymi technologiami informatycznymi
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wzbogacone o premie kwartalne, bonus roczny i dodatki za pracę w godzinach nocnych i w weekendy
  • W pełni płatne, 2-mięsięczne szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy - nie wymagamy doświadczenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego, a także kompetencji językowych dzięki pracy z rozwiązaniami dla rynku amerykańskiego
  • Rozbudowany pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki na produkty firmowe oraz wiele innych
  • Możliwość pracy zdalnej w okresie pandemii z docelową pracą z biura w Katowicach, w późniejszym okresie
  • Zdalny i sprawny proces rekrutacji z możliwością rozpoczęcia pracy w grudniu, styczniu lub w lutym
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację (min. B2) - warunek konieczny
  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w godzinach popołudniowych/ nocnych (5 dni w tygodniu w przedziale między 11:00 a 8:00, poniedziałek-niedziela)
  • Dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły
  • Zainteresowanie lub podstawowa wiedza na temat technologii informatycznych będzie dodatkowym atutem

Zadania na tym stanowisku:

  • Codzienne wsparcie klientów firmy w rozwiązywaniu problemów technicznych (tylko połączenia przychodzące)
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z amerykańskimi klientami

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. KWK/019/KPS

Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Operator lasera w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bieruń 24-07-2022
Etat Operator maszyn CNC w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 24-07-2022
Etat Operator maszyn w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 22-07-2022
Etat Pracownik linii produkcyjnej w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 19-07-2022
Etat Pracownik pralni w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza 19-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-11-2021
Wyświetleń: 177