kandydatów

Etat Serwisant

Firma: Integrator RHC miejsce pracy: Ruda Śląska

INTEGRATOR RHC jest firmą handlowo-usługową z branży robotyka i automatyka. Naszą firmę tworzą wyjątkowi ludzie. Ich potencjał jest naszą największą siłą. Codziennie podejmujemy nowe wyzwania i nieustannie rozwijamy się, dlatego warto dołączyć do naszego zespołu na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nr ref.: INT/2021-11/SZPO
Twój zakres obowiązków
  • montaż i uruchamianie stanowisk zrobotyzowanych
  • montaż urządzeń peryferyjnych współpracujących z robotami
  • programowanie robotów przemysłowych
  • projektowanie i budowanie rozwiązań w dziedzinie robotyki i automatyki
  • prace serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne z robotami przemysłowymi
  • przeglądy okresowe

Nasze wymagania
  • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
  • prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B1
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • Mile widziane
  • uprawnienia SEP, doświadczenie z zakresu robotyki/automatyki
To oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy i premii uzależnionej od wyników
  • możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • dodatkowe benefity, m.in. kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku

Benefity:
  • umowa o pracę
  • karta MultiSport
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia dla pracowników
  • zgrany zespół
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do wypoczynku

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-11-2021
Wyświetleń: 165