kandydatów

Etat Operator maszyn (sitodruk szkła)

Firma: Derksen Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 5956851, z dnia 2021-11-05

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 4042). Jesteśmy obecni na rynku od 2007r., świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN (sitodruk szkła)

Operator maszyn (sitodruk szkła)

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • Ustawianie/przezbrajanie maszyny do sitodruku zależnie od projektu
  • Kontrolowania jakości wyrobu finalnego za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • Utrzymywanie ciągłości produkcji oraz jej nadzór
  • Dokonywanie odpowiednich korekt w zależności od sytuacji
  • Dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikromierz)
  • Dbałości o jakość pracy oraz sumienność
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Wysokie umiejętności manualne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta
  • Wynagrodzenie w wysokości 4000-4500 zł brutto zależnie od umiejętności
  • Premie za produktywność w wysokości 500 zł brutto
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ubezpieczenie grupowe w PZU