kandydatów

Etat Ślusarz-spawacz (produkcja jednostkowa)

Firma: Derksen Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 5959752, z dnia 2021-11-05

Dla naszego Klienta firmy z branży spawalniczej, zajmująca się doradztwem technicznym i wdrażaniem technologii spawalniczych poszukujemy pracowników na stanowisko:

Ślusarz-spawacz (produkcja jednostkowa)

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • Prace ślusarskie: cięcie, składanie, szlifowanie konstrukcji z blach i rur. Konstrukcje małe i średniej wielkości do 1 tony.
  • Prace spawalnicze- wykonanie elementów z blach i rur o grubości 5-25mm (stal „czarna”)
  • Produkcja jednostkowa, w oparciu o rysunek techniczny, ale także bez dokumentacji na podstawie dostarczonego wzoru
  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego

Wymagania

  • Minimum 5 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności spawania w metodzie 135+ uprawnienia, inna metoda będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia do obsługi suwnic będą dużym atutem
  • Chęci do pracy, dyspozycyjność do pracy w systemie 2- zmianowym
  • Podstawowa obsługa komputera- rejestrowanie wykonanych usług w systemie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dokładność, pracowitość, zaangażowanie

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowie o pracę tymczasową na okres 3 do 6 miesięcy, później przejęcie przez Firmę
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne zależne od doświadczenia i umiejętności (5700zł do 7000zł brutto)
  • Odnowienie koniecznych uprawnień spawalniczych, umiejętność obsługi wypalarki plazmowej CNC, umiejętność obsługi prasy, walcarek.
  • Bardzo dobre warunku socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna), darmowa kawa, herbata + napoje.
  • Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie NNW).
  • Dofinansowanie do karty sportowej.

Dla osób z mniejszym doświadczeniem/ bez uprawnień, które chcą się rozwijać zawodowo, możliwość pracy na stanowisku Młodszy ślusarz-spawacz- wynagrodzenie około 4400 zł brutto