kandydatów

Etat Pielęgniarka

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5969613, z dnia 2021-11-08

Klient portalu Praca.pl

Poradnia świadcząca specjalistyczne usługi z zakresu neurologii, prowadząca badania kliniczne.

Pielęgniarka

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Poszukuję pielęgniarki do pracy w poradni.

Obowiązki:

  • pomiar parametrów życiowych,
  • pobranie próbek krwi,
  • wykonanie EKG,
  • podaż leków i.m oraz i.v.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie / wyższe,
  • Mile widziana znajomość j.angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 45-60zł brutto w zależności od zakresu obowiązków