kandydatów

Etat Specjalista ds. Gospodarki Energetycznej

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Specjalista ds. Gospodarki Energetycznej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za organizacje utrzymania ruchu w zakresie sieci elektroenergetycznej
  • koordynacja pracy elektryków, tworzenie grafików pracy i ocena techniczna urządzeń elektroenergetycznych
  • odpowiedzialność za tworzenie standardów przedsiębiorstwa w dziedzinie elektroenergetyki oraz opracowywania wielkości składek i opłat dla sprzedaży mediów
  • umiejętność rozliczania kosztów własnych firmy z tytułu mediów i rozliczanie odbiorców mediów
  • sporządzanie dokumentacji do akcyzy za energię elektryczną oraz prowadzenia dokumentacji związanej z gospodarką energoelektryczną
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne o specjalności: sieci elektroenergetyczne)
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • j. angielski - komunikatywny
  • dobra znajomość MS OFFICE i MS EXEL
Oferujemy:
  • pełny etat
  • dodatkowe świadczenia socjalne (opieka medyczna, multisport, pakiet socjalny, kasa zapomogowo pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe)
  • sprzęt niezbędny do pracy (laptop)