kandydatów

Etat Magazynier- Picker

Firma: Asistwork Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Jesteś zainteresowany podjęciem stabilnego zatrudnienia?

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier- Picker
Twoje zadania:
  • obsługa wózka widłowego,
  • przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją,
  • kompletacja zamówień,
  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy,
  • pakowanie zamówionego towaru,
  • układanie towaru na regałach,
  • dbanie o porządek na magazynie.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy na magazynie oraz obsłudze wózków widłowych,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • sumienność,
  • dokładność,
  • dobra organizacja pracy.
Co oferujemy?
  • umowa o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • atrakcyjny system premiowy.