kandydatów

Etat Wydawca Magazynowy

Firma: Asistnet Sp. z o.o. miejsce pracy: Jaworzno

Miejsce pracy: Jaworzno

 Nasz Klient to międzynarodowa Firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania z zakresu szalunków i rusztowań dla budownictwa. W związku z rozwojem firmy i dużą ilością zamówień do zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko: Wydawca Magazynowy.

Wydawca Magazynowy
Zakres obowiązków:
  • kompletowanie wysyłek zgodnie ze specyfiką zamówienia,
  • rozładunek i załadunek samochodów,
  • klasyfikowanie przyjmowanego towaru zgodnie z procedurami,
  • przekładanie ręczne towaru w trakcie jego liczenia i klasyfikowania,
  • układanie materiału na placu magazynowym.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • znajomość dokumentacji magazynowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe, suwnice lub żurawie.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • pracę na dwie zmiany: 05:40-13:40 oraz 13:45-21:45,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki LUXMED,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU.