kandydatów

Etat Kierownik Techniczny Obiektu

Firma: Innovative Facility Management Polska Sp. z o. o. miejsce pracy: Sosnowiec

Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o.

Firma Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą techniczną nieruchomości komercyjnych oraz budynków mieszkalnych.

IFMPL to elastyczna, dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca klientom nowoczesne, niestandardowe oraz indywidualne rozwiązania, oparte na dogłębnym zrozumieniu ich potrzeb oraz sytuacji finansowej. Posiadamy zintegrowany system zarządzania jakością, środowiskiem oraz BHP.
Aktualnie opiekujemy się nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 1 mln. m2 w całej Polsce.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów, którzy wzmocnią nasz Zespół na stanowisku:

Kierownik Techniczny Obiektu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Zakres obowiązków:
  • utrzymanie infrastruktury technicznej nieruchomości komercyjnej zgodnie z wymogami technicznymi oraz oczekiwaniami klienta
  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientem
  • zarządzanie oraz wsparcie zespołu obsługi technicznej
  • nadzór nad pracą podwykonawców tak aby zapewnić najlepszą jakość serwisu
  • tworzenie planów inwestycyjnych
  • optymalizacja kosztów eksploatacyjnych oraz napraw
  • ciągłe doskonalenie jakości realizacji usług poprzez wymianę doświadczeń i wdrażanie najlepszych rozwiązań rynkowych
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe techniczne)
  • doświadczenie w branży FM (w zakresie technicznej obsługi obiektów komercyjnych)
  • umiejętność pracy z podwykonawcami oraz koordynacji i nadzorze pracy zespołów zewnętrznych
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego, norm oraz wymogów producentów
  • wysoki poziom kompetencji społecznych, efektywna organizacja czasu i pracy, przedsiębiorczość, samodzielność
  • doświadczenie w pracy na centrum handlowym będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia Gr. 1 do 20 kV E i D, Gr 2 E i D będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość realizacji własnych celów zawodowych wspieranych poprzez struktury firmy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę
  • stabilne warunki zatrudnienia
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.