kandydatów

Etat Suwnicowy / Hakowy

Firma: Asistnet Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Miejsce pracy: Katowice

Jesteś zainteresowany podjęciem stałej pracy w prężnie rozwijającej się Firmie?

Dla naszego Klienta z branży hutniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko Suwnicowy/Hakowy.

Suwnicowy / Hakowy
Nasze wymagania:
  • mile widziane uprawnienia (UDT) do obsługi suwnic z poziomu "zero",
  • otwartość do zdobywania doświadczenia i chęć podjęcia długofalowej współpracy,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.
Twoje zadania:
  • obsługa urządzeń transportu bliskiego (suwnicy z poziomu "zero"),
  • prace przeładunkowe,
  • kompletacja towaru zgodnie ze specyfikacją,
  • prace porządkowe.
To oferujemy:
  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
  • wolne weekendy,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • wsparcie przełożonych w rozwoju umiejętności i kwalifikacji zawodowych,
  • szeroki pakiet benefitów.