kandydatów

Etat Młodszy Specjalista w dziale Doradztwa Budowlanego

Firma: Colliers Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Młodszy Specjalista w dziale Doradztwa Budowlanego
Miejsce pracy: Katowice
Zadania przygotowane dla Ciebie:
  • Wsparcie Project Managera w zarządzaniu projektami oraz koordynowanie pracami budowlanymi
  • Pomoc w realizacji przetargów na roboty budowlane
  • Wsparcie w przygotowaniu i weryfikacji kosztów robót budowlanych
  • Pomoc w przygotowaniu raportów due diligence
  • Przygotowywanie prezentacji oraz ofert dla klientów
  • Masz wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku: budownictwo, inżynieria lądowa, architektura lub pokrewnym
  • Masz min. 1 rok doświadczenia uzyskanego na podobnym stanowisku / na budowie
  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobrze poruszasz się w Pakiecie MS Office
  • Lubisz i umiesz pracować w zespole
  • Jesteś samodzielny/a i kreatywny/a w skutecznym rozwiązywaniu problemów
  • Jesteś dobrze zorganizowany/a, rzetelny/a i nie straszna Ci praca pod presją czasu
W zamian zapewnimy Ci:
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (praca głównie w biurze z mozliwością pracy home office)
  • Program szkoleń wewnętrznych
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity
  • Realną możliwość rozwoju i współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • Miłą atmosferę pracy