kandydatów

Etat Kierownik Magazynu

Firma: P.P.H.U. BOR-POL miejsce pracy: Gliwice

PPHU BOR-POL

P.P.H.U. BOR-POL to firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej, która:

  • Jest obecna na rynku już od ponad 20 lat,
  • Nasze działania kierujemy do szpitali, laboratoriów, klinik, prywatnych gabinetów lekarskich, punktów weterynaryjnych, uczelni wyższych i do przedsiębiorstw produkcyjno-przemysłowych
  • Oferujemy certyfikowaną aparaturę i sprzęt czołowych producentów, takich jak BioSystems S.A., Nihon Kohden, Helena BioSciences, YD Diagnostics, nal von minden GmbH, Ultimed, Techlab, Resolution Biomedical, Nuova Aptaca, LP Italiana, Deltalab oraz PZ HTL S.A
  • Stawia na ciągły rozwój swojej oferty i swoich pracowników
Kierownik Magazynu
Miejsce pracy: Gliwice

System pracy - jednozmianowy

Obowiązki:
  • planowanie, nadzorowanie i koordynowanie pracy na magazynie
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • nadzór nad przyjęciami oraz wydawaniem towaru z magazynu
  • realizacja zamówień klientów
  • zapewnienie prawidłowej i terminowej realizacji przesyłek
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
  • nadzór nad przeprowadzaniem inwentaryzacji zgodnie z harmonogramem
  • optymalizacja procesów magazynowych
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad bhp oraz przepisów przeciwpożarowych
  • współpraca z działami logistyki, sprzedaży i zakupów
  • nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej
Wymagania:
  • dobra znajomość programów Microsoft Office
  • doświadczenie w pracy gospodarki magazynowej e-commerce
  • uczciwość, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej i innych
  • doświadczenie w zarządzaniu procesami magazynowymi
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz skutecznego koordynowania działań podległego zespołu
  • innowacyjności i kreatywności w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu, sprawnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • skrupulatność podczas wykonywania obowiązków
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach (zdrowotne, na życie)
  • pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole
  • dobrą atmosferę pracy