kandydatów

Etat Pracownik produkcji (k/m)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m)
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: PP/DAB/1121
Obowiązki:
  • szlifowanie ręczne elementów kształtek pod nadzorem – obsługa ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz rolek elektrycznych,
  • cięcie i wiercenie ręczne pod nadzorem,
  • składanie gotowego elementu pod nadzorem – obsługa maszyny do kleju oraz narzędzi pomiarowych,
  • laminowanie pod nadzorem poskładanej kształtki zgodnie z dokumentacją – laminowanie ręczne oraz obsługa maszyny do laminowania,
  • wykonywanie prac wykończeniowych gotowej kształtki pod nadzorem – malowanie, montaż drabin lub innych dodatkowych elementów,
  • prowadzenie pod nadzorem prac z zakresu naprawy kształtek zgodnie z technologią korporacyjną,
  • transportowanie gotowych elementów i komponentów – obsługa wózka widłowego i/lub suwnicy.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku),
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • min. rok doświadczenia w branży przemysłowej, przy pracach fizycznych,
  • znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny,
  • zdolności manualne, wyobrażania przestrzenna, dokładność,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi pomiarowych.

Mile widziane:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz suwnic z poziomu "0".
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Kazdębie-Łosień,
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • wynagrodzenie zasadnicze 4000 zł brutto miesięcznie,
  • do 15% miesięcznie premii uznaniowej,
  • kodeksowy dodatek nocny,
  • Program Poleceń Pracowniczych, 1000 zł brutto za polecenie nowego pracownika,
  • prywatną opiekę medyczną za symboliczną złotówkę,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, paczki na święta),
  • możliwość zdobycia uprawnień operatora suwnicy lub operatora wózków widłowych,
  • pracę w komfortowych warunkach, w nowo powstałej hali,
  • imprezy integracyjne,
  • przyjazne środowisko pracy: wzajemny szacunek, gotowość do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem,
  • szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników: BHP, szkolenia obsługi wózków widłowych, szkolenia obsługi suwnic poziom roboczy oraz rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych,
  • dodatkowy płatny dzień wolny z okazji Dnia Pracownika.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji należy przesłać uzupełnione do dnia bieżącego CV, bez tego nie możemy rekomendować kandydata do naszego Klienta, a tym samym zaproponować pracy. Na spotkaniu rekrutacyjnym kandydat jest oprowadzony po hali produkcyjnej.

Każdy kandydat umówiony na spotkanie do zakładu powinien posiadać:

  • maseczkę, przesłonięte usta i nos,
  • rękawiczki,
  • okulary ochronne,
  • kamizelkę odblaskową,
  • obuwie robocze.

W obecnej sytuacji ze względu na bezpieczeństwo nie mamy możliwości udostępnić kandydatom ww. środków ochrony indywidualnej.