kandydatów

Etat Referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Referent
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2867
OBOWIĄZKI:

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy Wykształcenie: średnie; umiejętność obsługi komputera i programów komputerowych; zakres obowiązków: prace biurowe w zakresie realizowanych zdań w ramach pracy zespołu tj.: prowadzenie biezacej dokumentacji; obsługa urządzeń preferencyjnych; prowadzenie zapisów w systemie komputerowym; pomoc w zakresie archiwizacji dokumentów; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu:Katowice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach