kandydatów

Etat Referent ds. windykacji i obsługi księgowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Łaziska Górne

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Referent ds. windykacji i obsługi księgowej
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/21/0883
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie dokumentów do sporządzania pozwów sądowych, sporządzanie zestawień i analiz księgowych, obsługa Krajowego Rejestru Dłużników, wykonywanie wskazanych prac biurowych, wprowadzanie danych do systemu komputerowego. Miejsce odbywania stażu: Łaziska Górne Czas pracy stażysty: pn-wt 7.00-16.00, śr-czw 7.00-15.00, pt 7.00-13.00 Okres stażu: min. 3 m-ce Proponowane zatrudnienie po stażu: umowa zlecenie, 3 m-ce

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, umiejętność analitycznego myślenia, rzetelność, dokładność, komunikatywność

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-11-2021
Wyświetleń: 115