kandydatów

Etat Recepcjonista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Recepcjonista
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/3231
OBOWIĄZKI:

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy Wykształcenie: średnie techniczne; znajomość programów komputerowych ( MS Word, Excel); znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym; zakres obowiązków: pomoc w organizacji spotkań wewnętrznychi zewnętrznych; zaopatrywanie w materiały biurowe i artykuły spożywcze; organizowanie delegacji dla pracowników; obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej;obsługa skrzynki e-mailowej i telefonu w sekretariacie; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach