kandydatów

Etat Pracownik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0906
OBOWIĄZKI:

Utrzymanie porządku i czystości na obiekcie, prace konserwatorskie, drobne naprawy, czyszczenie kanalizacji, pośrednictwo w kontaktach z gośćmi hostelu narodowości ukraińskiej, transport gości hostelu (pracodawca zapewnia samochód do celów służbowych) OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa o pracę na czas określony 1 rok MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-nd, 6:00-8:00, 12:00-14:00, 16:00-18:00, dni pracy do uzgodnienia, równoważny system i rozkład czasu pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B; umiejętności: tzn. "złota rączka" - drobne naprawy i konserwacja sprzętów w hostelu

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-11-2021
Wyświetleń: 126