kandydatów

Etat Tokarz - Frezer

Firma: Partner Serwis Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis

Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Od 2002 roku wspieramy naszych Klientów w obszarze remontów, modernizacji, konserwacji oraz utrzymania ruchu maszyn i urządzeń. Realizujemy projekty dla znanych marek, wspieramy naszych Klientów w ich podstawowej działalności.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Tokarz - Frezer
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Zakres obowiązków:
  • kompleksowe realizowanie procesów tokarskich oraz frezerskich - dobór narzędzi, przygotowanie planów technologicznych na podstawie otrzymanych rysunków technicznych
  • wykonywanie prac tokarskich i frezerskich
  • dbanie o terminowe wykonywanie prac
  • rozliczanie i raportowanie wykonanych prac.
Poszukiwany kandydat posiada:
  • wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie techniczne - obróbka skrawaniem
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku tokarza - frezera
  • znajomość metrologii technicznej
  • dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone prace.
W zamian proponujemy Ci:
  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę na 1 zmianę w godzinach 6-14 (poniedziałek - piątek)
  • przejrzyste zasady wynagradzania (podstawa + premia)
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy oraz ubranie robocze
  • pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, nieoprocentowane pożyczki, ubezpieczenie grupowe, system poleceń pracowniczych)
  • PARTNERską atmosferę pracy.
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul.Stoczniowa 2 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.