kandydatów

Etat Referent Działu Zakupów

Firma: Raven PL Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Jesteśmy Grupą RAVEN, w skład której wchodzi słowacka spółka akcyjna Raven , oraz spółki-córki mające swoje siedziby w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Grupa zatrudnia 750 pracowników i jest obecnie jednym z najważniejszych dystrybutorów materiałów hutniczych w krajach grupy Wyszehradzkiej.

Referent Działu Zakupów
Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

Aktualnie do oddziału w Gliwicach poszukujemy kandydatów na stanowisko referent działu zakupów. Do obowiązków pracownika w dziale zakupów będzie należało m.in.: kontrola i opisywanie faktur zakupowych, monitorowanie rynku konkurencji, kontrola dostaw i śledzenie stanów magazynowych, sporządzanie raportów dotyczących zapasów, współpraca z centralnym zakupem na Słowacji, archiwizacja atestów w bazie danych,

Praca w systemie I-zmianowym (w godzinach 07.30-15.45) od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne) , bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office z naciskiem na Excela, dodatkowym atutem będzie doświadczenie
w dziale zakupów oraz znajomość asortymentu hutniczego. Oczekujemy osoby komunikatywnej, rzetelnej i odpowiedzialnej.

Oferujemy:

Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w stale rozwijającej się firmie, odpowiednie narzędzia pracy, możliwość rozwoju zawodowego.

Klauzula informacyjna

dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesach rekrutacji realizowanych przez Raven PL Sp. z o.o.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO): informujemy, iż:

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Raven PL Sp. z o.o. z siedzibąw Gliwicach, ul. Portowa 18K, tel. 32/332-58-40, email ravenpl@ravenpl.pl dalej: Administrator).

2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla celów rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Rozpatrywać będziemy tylko dokumenty aplikacyjne zawierające klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych:„Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji aktualnego procesu rekrutacji”.

3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dotyczy to danych osobowych wskazanych w art. 22 1 Kodeksu pracy.
Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzać będziemy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez przesłanie nam dokumentów aplikacyjnych. Ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody może Pan/Pani cofnąć zgodę w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

4. Podanych przez Pana/Panią danych osobowych nie będziemy udostępniać innym podmiotom.

5. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych, o ile kandydat nie wyrazi na to wyraźnej zgody zawierającej odpowiednią klauzulę:

„Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, dokumenty aplikacyjne przechowywać będziemy przez okres 12 miesięcy od dnia ich uzyskania.
6. Posiada Pan/Pani prawo żądania: dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
W celu realizacji wyżej wymienionych praw, można się z nami kontaktować na adres e-mail: ravenpl@ravenpl.pl

7. Przysługuje Panu/Pani również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.