kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. kontroli w zespole kontroli

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Starszy specjalista ds. kontroli w zespole kontroli
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3178
OBOWIĄZKI:
- Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Katowicach Śląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatkę/kandydata na stanowisko: starszego specjalisty ds. kontroli w Zespole Kontroli.- Wymiar etatu: pełny etat - Liczba stanowisk pracy: 1- Miejsce wykonywania pracy: Katowice i teren woj. śląskiego.- Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: 1. bierze udział z upoważnienia Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego w kontrolach działalności powiatowych organów administracji architektoniczno budowlanej i powiatowych inspektorów nadzoru budowlanego w celu wykonania ustalonego rocznego planu kontroli,2. ustala i dokumentuje stan faktyczny w zakresie działalności podmiotów kontrolowanych w celu dokonania oceny zgodności jej działalności z przepisami prawa,3. ocenia zgodność kontrolowanej działalności z przepisami prawa w celu sformułowania wniosków podsumowujących prawidłowość wykonywania przez podmioty kontrolowane ich ustawowych zadań,4. przygotowuje projekty wystąpień pokontrolnych oraz innych wystąpień kierowanych do właściwych organów w celu doprowadzenia do usunięcia ujawnionych nieprawidłowości w działalności podmiotów kontrolnych.- Co oferujemy: ruchomy czas pracy, możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy, miejsce parkingowe na terenie urzędu, dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników, dofinansowanie do zakupu okularów, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dodatek za wieloletnią pracę, który przysługuje po 5 latach pracy w wysokości 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego i wzrasta o 1% za każdy rok pracy aż do osiągnięcia 20% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego, proponowane wynagrodzenie brutto na stanowisku: płaca zasadnicza 4500,80 zł.- Warunki pracy: praca administracyjno-biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie, miejsce pracy na IX piętrze w siedzibie Inspektoratu, wykonywanie czynności kontrolnych na terenie woj. śląskiego, konieczność prowadzenia samochodu służbowego kat. B, budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych windy, podjazd, toalety co drugie piętro, w trakcie wykonywania czynności kontrolnych warunki świadczenia pracy mogą nie być dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych- Godziny pracy: Poniedziałek: rozpoczęcie pracy: 7:00 a 9:00, zakończenie 15:00 a 17:00; Wtorek - Piatek pomiędzy 7:00-8:00, zakończenie 15:00 a 16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie wyższe,- doświadczenia zawodowego: 1,5 roku pracy w administracji architektoniczno budowlanej lub w organach nadzoru budowlanego,- prawo jazdy kat. B,- znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o kontroli w administracji rządowej, ustawy Prawo budowlane i procedury egzekucyjnej, - umiejętność obsługi komputera. Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe)- wykształcenie wyższe prawnicze.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach