kandydatów

Etat Inspektor nadzoru

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Tychy

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Inspektor nadzoru
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/1678
OBOWIĄZKI:
między innymi: * w dziale inwestycji i zamówień publicznych: planowanie i nadzór nad inwestycjami prowadzonymi przez MZBM, w tym: sporządzanie opisów przedmiotu zamówienia dla wykonania dokumentacji projektowej, bieżące uzgodnienia z projektantem, odbiór dokumentacji projektowej, sporządzanie opisów przedmiotu zamówienia dla robót budowlanych (przedmiary, kosztorysy, specyfikacje techniczne), opracowywanie planów finansowo-rzeczowych, prowadzenie nadzoru nad robotami budowlanymi, rozliczanie zrealizowanych robót,* w rejonie obsługi mieszkańców: koordynowanie pracy służb technicznych Rejonu Obsługi Mieszkańców, opracowywanie planów finansowo rzeczowych, sporządzanie kosztorysów inwestorskich, prowadzenie nadzoru nad robotami budowlanymi i inwestycjami, rozliczanie zrealizowanych robót, odbiór i sprawdzanie zlecanych projektów budowlanych, prowadzenie książki obiektu budowlanego itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie- technik budownictwa, wyższe budowlane, Uprawnienia budowlane.Umiejętności: sumienność wykonywanie obowiązków dokładnie, skrupulatnie i solidniesprawność dbałość o szybkie, wydajne i efektywne realizowanie powierzonych zadańbezstronność obiektywne rozpoznawanie sytuacji umiejętność stosowania odpowiednich przepisów umiejętność wyszukiwania potrzebnych przepisów oraz ich właściwego zastosowaniaplanowanie i organizacja pracy efektywne wykorzystywanie czasu pracypostawa etyczna wykonywanie obowiązków w sposób uczciwy i dbałość o nieposzlakowaną opinię. Doświadczenie zawodowe: bardzo dobra znajomość obsługi programów komputerowych: Excel , Word oraz programu przeznaczonego do kosztorysowania Norma lub Zuzia staż pracy: w przypadku wykształcenia wyższego - co najmniej 4 lata pracy w przypadku wykształcenia średniego - co najmniej 6 lat pracyuprawnienia budowlane:- w przypadku wykształcenia wyższego: do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej,- w przypadku wykształcenia średniego: do kierowania, nadzorowania i kontrolowania budowy i robót w zakresie wszelkich budynków i innych budowli o powszechnie znanych rozwiązaniach konstrukcyjnychumiejętność kosztorysowanianieposzlakowana opiniabardzo dobra znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego obywatelstwo polskie lub obywatelstwo Unii Europejskiej oraz innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej - Polskiejdla obywateli z innych państw wymagana jest znajomość języka polskiego potwierdzona stosownym dokumentem.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 800 - 5 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach