kandydatów

Etat Lider zmiany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Tychy

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Lider zmiany
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/1676
OBOWIĄZKI:
Uruchomienie, zatrzymanie maszyny, kontrola wyrobu gotowego, zarządzanie zmianą, wykonywanie prac związanych z utrzymywaniem ruchu, przestrzeganie planu produkcji, szkolenie personelu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne. Uprawnienia na wózek widłowy UDT. Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej - tworzywa sztuczne, wtryskarki, CNC i podobne. Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, dobra organizacja pracy, obsługa maszyn, naprawa maszyn.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 900 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach