kandydatów

Etat Specjalista ds. IT

Firma: Remondis Medison Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

REMONDIS Medison to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami. medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów  ton surowców.

Specjalista ds. IT
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: 202021

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie serwerami opartymi o systemy Windows Server 2008R2/2012R2/2016/2019;
  • Zarządzanie stacjami roboczymi Windows 10;
  • Zarządzanie usługami Active Directory;
  • Zapewnienie bezawaryjnego działania systemów i aplikacji;
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników oraz klientów zewnętrznych;
  • Udział w procesie planowania i rozbudowy infrastruktury sieciowej i serwerowej;
  • Bieżące utrzymanie i rozwój środowisk serwerowych, sieciowych i stacji roboczych;
  • Aktywny udział w projektach organizacji.

Wymagania na stanowisku:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość platformy wirtualizacyjnej VMware;
  • Doświadczenie w administracji usługą Active Directory;
  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych Microsoft;
  • Wiedza z zakresu zarzadzania bazami danych (Postgres SQL, MSSQL, MySQL);
  • Znajomość usług IIS, Apache;
  • Wiedza z zakresu administracji usługą o365;
  • Doświadczenie w administracji serwerami Linux (podstawowa znajomość);
  • Umiejętność konfigurowania i zarządzania urządzeniami sieciowymi (Cisco, Mikrotik, FortiGate);
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne;
  • Komunikatywność i otwartość na pracę w zespole;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Język Angielski – czytanie dokumentacji technicznej;
  • Prawo Jazdy kat. B;
  • Mile widziana znajomość systemu monitoringu Zabbix;
  • Mile widziana znajomość narzędzi backupowych Veeam, Avamar, Acronis.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji zawodowych;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia;
  • System benefitów pozapłacowych: dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki zdrowotnej, ubezpieczeń.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.