kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Prewenta Sp. z o.o. miejsce pracy: Mikołów

Ogłoszenie numer: 6100020, z dnia 2021-11-29

„PREWENTA” Sp. z o.o.  powstała w 1994 roku w Mikołowie. Początki jej działalności związane były z górnictwem węgla kamiennego i przemysłem ciężkim. Następnie, na bazie doświadczeń z wymienionych branż, gdzie sprzedaż odpowiednio dobranego sprzętu BHP jest szczególnie istotna, Prewenta rozpoczęła swoją ekspansję na inne rynki i branże. Obecnie obsługujemy największych producentów w takich branżach jak motoryzacja, budowa maszyn, produkcja chemiczna, górnictwo, hutnictwo, produkcja żywności i wiele innych.

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • przyjęcie i wydanie towaru,
  • porządkowanie towaru,
  • rozkładanie towaru,
  • operacje magazynowe w systemie,
  • obsługa wózków widłowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat.B,
  • komunikatywność, dokładność, zdolności manualne.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilną pracę w miłym zespole.