kandydatów

Etat Asystent Geodety / Geodeta

Firma: Pracownia Geodezyjna Geopron Filip Kucharski z siedzibą przy ul. Zacisze 8a, 43-600 Jaworzno miejsce pracy: Jaworzno

Ogłoszenie numer: 6142029, z dnia 2021-12-04

Firma zajmująca się usługami geodezyjnymi na terenie Jaworzna (woj. śląskie) i miast sąsiednich, pełna obsługa geodezyjna większych inwestycji w dalszych rejonach (opracowania wielohektarowe, woj. śląskie i małopolskie) - praca bez delegacji. Prowadzona działalność od 1991 roku. Więcej na www.geopron.pl

Asystent Geodety / Geodeta

Miejsce pracy: śląskie / Jaworzno

Opis stanowiska

  • Prace terenowe - pomoc w terenie przy pomiarach geodezyjnych;
  • Prace biurowe - w zależności od posiadanych kwalifikacji i umiejętności;
  • Pracujemy w standardowych godzinach 7:15-15:15 (możliwość dostosowania i organizacji pracy w innych godzinach), unikamy nadgodzin.

Wymagania

  • Wymagania: chęć nauki, otwartość, punktualność, predyspozycje do przebywania w terenie i byciu w ruchu - pomoc przy pomiarach i pracach geodezyjnych trwających do kilku godzin (sporadycznie) i przy pojedynczych zleceniach (do 2 godzin, praktycznie codziennie z wyjątkiem deszczowej pogody)  - np. niwelacja terenu na odcinkach kilkukilometrowych z noszeniem i trzymaniem łaty niwelacyjnej ważącej 8-10kg (wymagane sprawność, kondycja i siła, pomiary całodniowe), wytyczanie sieci uzbrojenia terenu na odcinkach kilkukilometrowych przez wbijanie palików drewnianych czy gwoździ w miejscach utwardzonych (prace całodniowe) czy najczęstsze pomiary na pojedynczych tematach trwających do 2 godzin: trzymanie lustra geodezyjnego, pomiary długości taśmą mierniczą, pomoc przy pakowaniu i rozkładaniu instrumentów geodezyjnych.
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B, podstawowa znajomość środowiska Microsoft Office i systemu Windows

Oferujemy

  • Umowę o pracę:
    - 1 miesiąc okres próbny, stawka 2500 zł netto,
    - następnie umowa o pracę, stawka 3000-5000zł netto w zależności od umiejętności i kwalifikacji,
  • stabilna praca ze stałymi zleceniami w firmie z 30 letnią historią.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-12-2021
Wyświetleń: 235