kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Pyskowice

Ogłoszenie numer: 6179064, z dnia 2021-12-10

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie utrzymania taboru kolejowego.

Więcej informacji o naszej spółce jest dostępnych na stronie:

www.protorsa.com.pl

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: śląskie / Pyskowice

Opis stanowiska

  • Księgowanie dokumentów księgowych
  • Wystawianie dokumentów księgowych
  • Udział w przygotowywaniu analiz ekonomicznych

Wymagania

  • Znajomość podstaw księgowości
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym
  • Pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Pozostałe oferty pracy w firmie PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-12-2021
Wyświetleń: 153