kandydatów

Etat Operator Wózka Widłowego

Firma: Sanpro Synergy sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Sanpro Synergy to zespół ludzi zajmujących się outsourcingiem usług HR w obszarze przemysłu, logistyki i BPO proponując naszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
 To oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • Długofalową współpracę
  • Premie uznaniowe
  • Wynagrodzenie zasadnicze od 3500,00 ( okres próbny ) do 3800,00 netto
Zakres obowiązków:
  • Załadunek i rozładunek samochodów
  • Transport wewnętrzny
  • Obsługę magazynu wysokiego składu( mrożnia )
  • Obsługę wózka widłowego ( wózek ogrzewany )
  • Alokacje asortymentu na magazynie
  • Rejestracje i generowanie dokumentacji magazynowej
Oczekiwania:
  • Posiadanie aktualnych uprawnień UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego przy wysokim składzie
  • Gotowość do pracy zespołowej w systemie zmianowym
  • Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sanpro Synergy Sp. z o.o.

z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Henryka Sienkiewicza 85/87.

Po co nam dane osobowe?

Szukamy kandydatów zainteresowanych zatrudnieniem w naszej spółce. Na podstawie przekazanych informacji dokonujemy

weryfikacji kandydata oraz podejmujemy decyzje

w sprawie umówienia spotkania lub podpisania umowy o pracę.

Gdzie będą przetwarzane Twoje dane osobowe?

Będziemy przekazywać Twoje dane innym odbiorcom tylko na podstawie środków dopuszczonych prawem, jak chociażby

umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych. Do potencjalnych odbiorców Twoich danych mogą należeć m.in. nasi

podwykonawcy, dostawcy infrastruktury informatycznej czy podmioty świadczące obsługę kadrowo-płacową. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 2016 r. (RODO), co oznacza

w tej sytuacji, że przetwarzanie Twoich danych osobowych jest oparte o zgodę na przetwarzanie danych.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu, kiedy nie cofniesz zgody na przetwarzanie danych osobowych, nie dłużej jednak niż przez kwartał od momentu ich zebrania.

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

W związku z wyrażeniem zgody możesz od nas żądać:

• dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

• otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim przetwarzamy je w celach rekrutacyjnych

• sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

• usunięcia danych osobowych, co potraktujemy jako cofniecie zgody na przetwarzanie, której nam udzieliłeś podając dane,

• ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem

Nie przysługuje Ci prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ponieważ, zamiast tego prawa masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

Jaki jest do nas kontakt?

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących praw, prosimy o kontakt z nami:

Inspektor Ochrony Danych:

e-mail: iod.sanpro@impel.pl