kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: DGP Dozorbud miejsce pracy: Katowice

DGP Dozorbud Grupa Polska
lider rynku specjalizujący się w outsourcingu usług dla biznesu
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: DGP/04/12/2021
Opis stanowiska:

specjalista ds. rekrutacji odpowiada za prowadzenie procesów rekrutacyjnych, współpracuje z kadrą zarządzającą kontraktami w zakresie struktury zatrudnienia, aktywnego pozyskiwania i utrzymania osób niepełnosprawnych oraz nadzoruje procesy retencji pracowników, ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych.

Procesy rekrutacyjne przeprowadzane są w obszarze usług ochrony osób i mienia, porządkowo-czystościowych.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na samodzielnym stanowisku,
  • atrakcyjne, przejrzyste i terminowe wynagrodzenie,
  • praca w zgranym zespole o dużym doświadczeniu,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie merytoryczne,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dużej korporacji.
Oczekujemy:
  • doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na dużą skalę w zakresie pozyskiwania, zatrudniania i utrzymania pracowników,
  • realizację celów pozyskiwania pracowników, ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych,
  • umiejętności diagnozowania przyczyn dużej fluktuacji pracowników na danym kontrakcie,
  • dyspozycyjności, odpowiedzialności i komunikatywności,
  • gotowość do podróży w ramach swojego regionu,
  • organizacji działań terenowych i współpracy z instytucjami wspierającymi osoby niepełnosprawne i rynek pracy,
  • wykształcenia min. średniego,
  • znajomości obsługi pakietu MS Office,
  • prawa jazdy kat. B / czynne

Z przyjemnością zatrudnimy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, którym zapewniamy szeroki wachlarz wsparcia i aktywizację zawodową.