kandydatów

Etat Asystent / Asystentka handlowca z językiem francuskim

Firma: WILK ELEKTRONIK S.A. miejsce pracy: Tychy

Rozbudowujemy się i rośniemy w siłę!

Jesteśmy jedynym w Europie producentem pamięci komputerowych

STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA – BEZPIECZNE WARUNKI PRACY – WIELE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

Ekipa #GOODTEAM ogłasza nabór! To szansa, by dołączyć do naszego zespołu!

Firma WILK ELEKTRONIK S.A., właściciel marek GOODRAM, GOODRAM Industrial oraz IRDM to wiodący na skalę europejską producent oraz dystrybutor pamięci komputerowych z 30-letnim doświadczeniem na rynku.

 Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników i ich warunki pracy. Doceniamy kreatywność, otwartość i zaangażowanie. Wiemy, że znajdziesz u nas świetną pracę i swoją ścieżkę kariery zawodowej.

Asystent / Asystentka handlowca z językiem francuskim
Miejsce pracy: Tychy
nr ref.: 28/BOFR/2021
Kluczowe zadania na tym stanowisku:
  • Wsparcie zespołu handlowego w procesie sprzedaży (back office);
  • Realizacja wyznaczonych zadań,
  • Monitorowanie rynku,
  • Obsługa klientów i dbałość o wzajemne relacje i długotrwałą współpracę,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i kontrola ich realizacji.
Czego oczekujemy:
  • Dobrej znajomości języka francuskiego;
  • Dobrej znajomości programów z pakietu MS Office;
  • Mile widziana dobra znajomość innego języka obcego;
  • Dyspozycyjności, umiejętności pracy pod presją czasu i zorientowania na wynik;
  • Dobrej organizacji pracy, sumienności w wykonywaniu obowiązków;
  • Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów.
Co oferujemy w zamian:
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, udział w szkoleniach, targach i wydarzeniach branżowych;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport oraz liczne świadczenia z ZFŚS.

Wilk Elektronik S.A.

ul. Mikołowska 42

43-173 Łaziska Górne

tel. 32 736 90 00

ww.goodram.com

Zachęcamy  do zapoznania się z informacjami o naszej firmie, sposobie rekrutacji
oraz innymi ofertami pracy na stronie: http://www.goodram.com/kariera/

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć jedną z poniższych klauzul:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego”- w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział wyłącznie w bieżącym procesie rekrutacyjnym;
albo:
do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych” – w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Informujemy, że firma Wilk Elektronik SA, z siedzibą w Łaziskach Górnych przy ul. Mikołowskiej 42 (kod pocztowy 43-173) jest administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w ramach rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego, a jeżeli wyrazili Państwo dodatkową zgodę, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, do końca następnego roku kalendarzowego. Przekazywanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji procesu rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia. Przysługuje Państwu także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z praw, które Wam przysługują, prosimy o kontakt mailowy na adres dos@goodram.com