kandydatów

Etat Asystent Kierownika Serwisu

Firma: ELMAX Żywicki Sp z o.o. miejsce pracy: Tychy

Firma ELMAX z siedzibą w Tychach istnieje na rynku nieprzerwanie od 1986 roku świadcząc usługi skupione wokół branży elektrycznej. Główną gałęzią naszej działalności są instalacje i sieci elektryczne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent Kierownika Serwisu
Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:
  • Wspieranie Kierownika Działu Serwisu w zakresie organizacji pracy
  • Przygotowywanie ofert na usługi serwisowe
  • Obsługa platformy serwisowej
  • Weryfikacja zasadności zgłoszeń zgodnie z zapisami zawartych umów
  • Koordynowanie procesu zgłaszania i usuwania usterek
Oczekujemy:
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Dokładność
  • Komunikatywności
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w prężnie rozwijającej się firmie,o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę i zespół służący pomocą
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych umiejętności, podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia podstawowego oraz prowizyjnego
  • Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej