kandydatów

Etat Specjalista administracyjny ds. transferu technologii

Firma: Politechnika Śląska w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Centrum Inkubacji i Transferu Technologii, w związku ze współudziałem w realizacji zadań, związanych z projektem Inkubator Innowacyjności 4.0, ogłasza konkurs na stanowisko:

Specjalisty administracyjnego ds. transferu technologii

1. Główne zadania:

  • gromadzenie i przetwarzanie zestawień i danych rynkowych, w celu ich późniejszego wykorzystywania do opracowywania analiz czy raportów prezentujących potencjał wdrożeniowy,
  • identyfikowanie potencjału badawczego uczelni poprzez bieżący wgląd w bazy danych o publikacjach, badaniach naukowych i projektach prowadzonych na uczelni,
  • weryfikacja potencjału rozwiązań technicznych w kontekście ich wykorzystania gospodarczego, dla różnych gałęzi przemysłu,
  • opracowywanie ofert handlowych i technicznych,
  • organizacja spotkań branżowo-brokerskich,
  • koordynowanie realizacji projektów o charakterze B+R, w tym również we współpracy z partnerami gospodarczymi,
  • nadzorowanie przestrzegania zasad stosowania Regulaminu zarządzania własnością intelektualną,
  • udział w projektach współfinansowanych z UE,
  • współpraca w działaniach prowadzonych przez Spółkę Celową Politechniki Śląskiej,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z pracownikami naukowymi i partnerami gospodarczymi,
  • rejestrowanie wszystkich prowadzonych zdarzeń i zadań w wewnętrznym systemie CRM.

2. Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne/prawnicze,
  • min. 3 lata stażu pracy,
  • doświadczenie praktyczne w pracach nad: analizą rynku, opracowywaniem biznes planów,
  • doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w kontaktach z partnerami w tematyce prowadzonej działalności, co najmniej na poziomie B2,
  • umiejętność pracy zespołowej obejmującej zarządzanie przez cele,
  • doświadczenie w zakresie nawiązywania kontaktów z przedstawicielami otoczenia gospodarczego i utrzymywania z nimi trwałych relacji,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (delegacje krajowe),
  • znajomość ogólnych zasad funkcjonowania administracji publicznej (dodatkowy atut)).

3. Dodatkowo preferowane:

  • znajomość ustaw: Prawo własności przemysłowej, Prawo zamówień publicznych, o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu, opracowywaniu i analizowaniu danych, a także znajomość narzędzi analitycznych.

4. Oferujemy

  • zatrudnienie w prestiżowej uczelni technicznej na Śląsku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, okres próbny /3 m-ce/, pełny etat,
  • okazja do uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • możliwość udziału w projektach,
  • perspektywa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-12-2021
Wyświetleń: 132