kandydatów

Etat Projektant systemów sterowania (PLC/SCADA/AKPiA)

Firma: Marani Sp. z o.o. miejsce pracy: Zabrze

Ogłoszenie numer: 6332151, z dnia 2022-01-10

W zakres  działań firmy Marani wchodzi m.in. budowa i wyposażenie stacji sprężania powietrza. Dysponujemy  sprzętem, renomowanych, światowych producentów. Oferujemy m.in. sprężarki śrubowe, filtry i osuszacze. Opracowujemy kompleksowy audyt działań, przygotowujemy projekt oraz wykonujemy całą inwestycje, której celem jest wytwarzanie bądź uzdatnianie sprężonego powietrza dla przemysłu.
Przejmujemy w outsourcing istniejące przemysłowe sprężarkownie powietrza i stacje wytwarzania azotu, budujemy własne stacje zasilania i dostarczamy sprężone powietrze i gazy techniczne do sieci sprężonego powietrza Klienta

Projektant systemów sterowania (PLC/SCADA/AKPiA)

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

  • tworzenie mikro dokumentacji elektrycznej do 1kV w SOLIDWORKS Electrical,
  • programowanie PLC (Siemens),
  • tworzenie paneli operatorskich HMI (Siemens),
  • dobór oraz konfiguracja aparatury AKPiA dla dostarczanych rozwiązań.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • język angielski umożliwiający swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną w języku angielskim,
  • pracowitość, umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci kierunku Automatyka i Robotyka lub pokrewnych,
  • umiejętność programowania PLC, SCADA, tworzenia dokumentacji elektrycznej,
  • praktyczna znajomość zagadnień elektrotechniki,
  • uprawnienia SEP.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • praca stacjonarna nie wiąże się z wielomiesięcznymi wyjazdami zagranicznymi,
  • możliwość zdobycia szczegółowej wiedzy technicznej z zakresu projektowania oraz wdrażania systemów sterowania na wszystkich płaszczyznach,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • stałe zatrudnienie (pełny etat, umowa o pracę),
  • karta Multisport oraz pakiet Medicover.