kandydatów

Etat Pracownik do Działu Kontrolingu Operacyjnego

Firma: Ekotrade Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6363141, z dnia 2022-01-14

Ogólnopolska firma działająca w gronie największych firm świadczących usługi outsourcingowe, poszukuje pracownika do działu Kontrolingu Operacyjnego.

Pracownik do Działu Kontrolingu Operacyjnego

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • budżetowanie Spółek należących do grupy,
  • tworzenie zestawień i arkuszy kalkulacyjnych,
  • analiza i kontrola rozliczeń (przychody i koszty),
  • obsługa bieżąca projektów budżetowych,
  • rozliczanie budżetów i współpraca ze ścisłą kadrą kierowniczą Spółki.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia lub pokrewne,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • pracę w zespole profesjonalistów z możliwością pogłębienia kompetencji z obszaru analityki finansowej oraz nowoczesnych narzędzi analitycznych,
  • elastyczny system pracy (zdalnej/stacjonarnej w biurze w Katowicach),
  • możliwość indywidualnego rozwoju.