kandydatów

Etat Asystent/ka w dziale HR

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka w dziale HR
Miejsce pracy: Gliwice | Numer ref.: ADH/009/JKA

Oferta:

  • Umowa-zlecenie wstępnie na okres 6 miesięcy z możliwością zatrudnienia bezpośrednio pod firmą po tym okresie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach HR
  • Praca w międzynarodowym środowisku, w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

  • Osoba z kompetencjami ,,twardymi" - umiejętność analitycznego myślenia, zadaniowość, skrupulatność
  • Znajomość podstaw prawa pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Pomoc w bieżących pracach działu
  • Pomoc w archiwizacji dokumentów
  • Obsługa Pracowników w obszarze zagadnień personalnych

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Operator lasera w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bieruń 24-07-2022
Etat Operator maszyn CNC w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 24-07-2022
Etat Operator maszyn w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 22-07-2022
Etat Pracownik linii produkcyjnej w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 19-07-2022
Etat Pracownik pralni w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza 19-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-01-2022
Wyświetleń: 112