kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: ENERGOAPARATURA S.A. miejsce pracy: Katowice

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług specjalistycznych, świadczy usługi w zakresie prac elektrycznych, elektroenergetycznych oraz aparatury kontrolno- pomiarowej i automatyki.
Od początku swojego istnienia Spółka działa w branży energetycznej, która po dziś dzień pozostała obszarem działalności podstawowej. O naszej sile decyduje doświadczona kadra inżynierska, a także bogate i nowoczesne wyposażenie techniczne.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na
stanowisko:

Elektromonter
Miejsce pracy: Katowice / śląskie

Poszukujemy absolwentów szkół zawodowych i technicznych o kierunku elektrycznym lub pokrewne.

Od kandydatów oczekujemy:
  • umiejętności organizacji pracy,
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomości obsługi urządzeń i przyrządów monterskich,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • gotowości do pracy w delegacji na terenie Polski.
Zakres obowiązków:
  • montaż urządzeń elektrycznych i aparatury pomiarowej,
  • wykonywanie prac konserwacyjno – remontowych instalacji elektrycznych,
  • prefabrykacja aparatury elektrycznej, pomiarowej, sterowniczej oraz osprzętu elektrycznego,
  • układanie kabli elektrycznych, pomiarowych, sygnalizacyjnych,
  • montaż tras kablowych i impulsowych
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełnym etacie - umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • sfinansowanie kosztów szkoleń zawodowych.

PRACA W DELEGACJI!