Etat Asystent projektanta branży elektroenergetycznej - pracownia sieci i instalacji

Firma: ARINET sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Asystent projektanta branży elektroenergetycznej - pracownia sieci i instalacji
Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków:
  • współudział przy opracowywaniu dokumentacji projektowych,
  • współudział przy pełnieniu nadzorów autorskich,
  • uczestnictwo w wizjach lokalnych.
Wymagania:
  • średnie wykształcenie techniczne,
  • znajomość programów – MS Office, AutoCad lub ZWCAD,
Dodatkowym atutem będą:
  • wykształcenie wyższe na kierunku elektrotechnika, energetyka, lub pokrewnym
  • doświadczenie w projektowaniu i sporządzaniu dokumentacji technicznej sieci lub instalacji elektrycznych,
  • znajomość przepisów i procesów związanych z procedowaniem postępowań formalno-prawnych,
  • umiejętność redagowania pism urzędowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie stale zwiększającej swoje udziały w rynku,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • uczestniczenie w szkoleniach podnoszących kompetencje i wiedzę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • kartę MultiSport,
  • ubezpieczenie grupowe.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzanych przez ARINET sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”