kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Gliwice | Numer ref.: PPR/009/NOL

Lekka praca siedząca, dojazd pracowniczy!

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy
  • Praca na terenie gliwickiej Strefy Ekonomicznej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
  • Możliwość nabycia doświadczenia
  • Stałe wynagrodzenie
  • Dostęp do Manpower Premium (zniżki na kręgle, do restauracji, na zakupy)
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz w godzinach popołudniowych
  • Opieka konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia - jedynie chęci i motywacji do pracy
  • Sumienność, rzetelność i dokładność
  • Komunikatywność
  • Chęć i dyspozycyjność do pracy po 8 h na trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Zadania:

  • Montaż drobnych elementów
  • Lekka praca, w dużej mierze siedząca
  • Dbanie o wysoką jakość produktów
  • Proste prace manualne
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w miejscu pracy

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Operator lasera w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bieruń 24-07-2022
Etat Operator maszyn CNC w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 24-07-2022
Etat Operator maszyn w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 22-07-2022
Etat Pracownik linii produkcyjnej w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 19-07-2022
Etat Pracownik pralni w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza 19-07-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-02-2022
Wyświetleń: 156