kandydatów

Etat Konsultant Infolinii

Firma: Coral Travel Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Konsultant Infolinii
Miejsce pracy: Katowice

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz do krajów egzotycznych: Dominikana, Tajlandia i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Jeśli chcesz być częścią nowego zespołu oraz uczestniczyć w budowaniu zgranego zespołu obsługi klienta/agenta w Coral Travel Poland w Katowicach zaaplikuj i poznaj nas :-)
Poszukujemy 15 osób.

Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia, w tym zagraniczne study toury
  • Pakiet benefitów (karta lunchowa, platforma myBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki na wakacje)
Obowiązki:
  • Obsługa Biur Podróży/Agentów/Klientów (zapytania telefoniczne w sprawie ofert i usług Coral Travel Poland)
  • Posprzedażowa obsługa Klientów dotycząca dokonanych rezerwacji, m.in. wprowadzanie zmian w rezerwacji tj. rezerwacja usług dodatkowych (np. parkingów)
Mile widziane:
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientem wewnętrznym (Biurami Podróży /Agentami) oraz z Klientem zewnętrznym (Klientami bezpośrednimi)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (także wybrane weekendy)
  • Wiedza o geografii świata i popularnych kierunkach wakacyjnych
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego