kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Klienta

Firma: DB Cargo Polska S.A. miejsce pracy: Zabrze

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w Biurze Obsługi Klienta.

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa klientów w zakresie czynności dotyczących zlecenia przewozowego oraz jego prawidłowej realizacji
  • Weryfikacja zlecenia klienta pod względem zgodności z warunkami handlowymi
  • Codzienny kontakt z klientami w celu realizacji usług na najwyższym poziomie, udzielanie informacji i wsparcie w rozwiązywaniu problemów z naciskiem na komunikację proaktywną
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy celem osiągnięcia zoptymalizowanego poziomu usług DB Cargo Polska
  • Procesowanie dokumentacji związanej z wykonywanymi usługami
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Raportowanie statusu codziennych transportów

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale obsługi klienta
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodny kontakt z klientem
  • Otwartość i orientacja na klienta
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość specyfiki transportu kolejowego oraz znajomość przepisów prawa przewozowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
  • Prywatna opieka medyczna (LUX MED)
  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół" i kolonii dla dzieci
  • Pakiet Medicover Sport